U gebruikt een verouderde internetbrowser.
We raden u aan om de meest recente internetbrowser te installeren voor de beste weergave van deze website.
Een internetbrowser die up to date is, staat ook garant voor veilig surfen.

Helaas, dit pand is verkocht

8200 Sint-Andries

Omschrijving

Interessant project in industrieel erfgoed

Industrieel atelier op een discreet zuidgericht perceel met garagebox.
Deze voormalige smidse met industrieel zaagdak is een prachtige basis voor een riant atelier in industrial vintage stijl.
Het zaagdak met de noordgerichte glasdaken zorgt voor een gelijkmatige zee van licht zonder directe zon.
Er zijn reeds plannen om hier een zeer ruime loftwoning te creëren met maar liefst ca. 240m² bewoonbare oppervlakte, dit kan perfect aangepast worden naar atelier al dan niet met woongedeelte.
De toegang tot het perceel is via een ruime hoge garage die volledig opengewerkt is naar de tuin.
Kortom een interessante basis, met ruwe schoonheid om een verborgen parel te creëren, weg van alles, maar overal dichtbij.
De historische blanke lei is er en klaar om jou verhaal te schrijven. Contacteer ons om de mogelijkheden te bekijken en doe een bod!


Niet gevonden wat u zocht? Schrijf u dan vrijblijvend in op onze nieuwsbrief en blijf op de hoogte van ons recentste aanbod.
Schrijf u in
Terug naar boven
Sluit menu PUUR VASTGOED